SEMINARAS “IDĖJOS NUOTOLINIAM DARBUI SU CHORU”


Tęsiantis karantinui auga kolegų, dirbančių su chorais, nuovargis ir neviltis – kaip išlaikyti chorus? Vedantys virtualias repeticijas jau pavargo ieškoti naujų idėjų joms paįvairinti; dirbantys kitais metodais pavargo laukti, kada situacija pasikeis. Visiems norisi naujų idėjų, ką šiuo sudėtingu laiku galima būtų pasiūlyti savo choristams. Muzikos mokyklos „Ugnelė“ mokytojai paruošė seminarų ciklą, kuriame dalinsis nuotolinio darbo su įvairaus amžiaus choristais patirtimi – nuo ikimokyklinukų iki suaugusiųjų. Seminaruose bus kalbama tik apie nuotolinį darbą, daugiausiai – virtualias repeticijas. 


Seminaruose bus aptariama ir praktiškai išbandoma nemokama natų rinkimo programa Musescore, jos pagrindinės funkcijas, mokomasi kompiuteriu surinkti partitūras ir iš jų paruošti atskirų choro partijų įrašus, kalbama, kokiomis priemonėmis neprarasti kontakto su savo kolektyvu, kaip išlaikyti komandos jausmą, tobulinti muzikinius įgūdžius, pasiekti apčiuopiamų rezultatų, ką daryti, kad choristai norėtų dalyvauti nuotolinėse repeticijose. Mokytojai pasidalins savo naudojamomis priemonėmis pamokų ir repeticijų turiniui paįvairinti.


Seminarai vyks vasario 15-18 dienomis, registracija vyksta iki vasario 12 d. Registruojantis bus galima išsirinkti, kuriose iš 6 siūlomų temų norite dalyvauti. Vienos temos kaina – 8 Eur. 


Daugiau informacijos ir registracija: https://www.chorasugnele.lt/seminaras-idejos-nuotoliniam/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *