Šis ruduo Vilniaus vyrų chorui “Sakalas” tikrai intensyvus!

Šių metų ruduo vyrų chorui “Sakalas” labai intensyvus. Rugsėjo 12-tą dieną choras buvo pakviestas į Adomynės (Kupiškio raj. ) bažnyčios 100-o metų jubiliejų, tad „Sakalas“ giedojo šventinėse Mišiose bei koncertavo bendruomenei ir gausiai susirinkusiems svečiams.

Kitą dieną, rugsėjo 13-tą, “Sakalas” jau “skrido” į Šiluvą ir ten, kaip kasmet nuo 1996-tųjų, dalyvavo Teisingumo saugojimo dienos Mišiose. O išaušus rugsėjo 17-tai, pakėlė sparnus į Norvegiją – dalyvauti Rogalando lietuvių bendruomenės ir jo pirmininko Sauliaus Tepekūno organizuojamame Dainų ir šokių festivalyje, iš kur grįžę ir šiandien dar gyvename šiltais prisiminimais. AČIŪ JIEMS.


 Choras po kelionės neatsipalaidavo ir priėmė svečius iš Vokietijos: atvyko policijos choras iš Hamburgo, su kuriuo rugsėjo 29-ą dieną koncertavome Mokytojų namuose.


Na, o spalio 9-ą d. nuošė vyrų choro “Aidas” 65-erių metų šventinis koncertas Vilniaus Karininkų Ramovėje, kuriame, be šeimininkų, dainavo moterų choras “Liepos” ir, kur buvęs, kur nebuvęs – vėl “Sakalas”. 


Įpusėjus rudeniui “Sakalas” atliko kasmetinę šventą pareigą – dalyvavo Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje  Šv. Mišiose (30-tą kartą) už savo išėjusius dainos Brolius, kurių Dangiškame chore, deja, jau penkiasdešimt vienas… 

Vyrų chorų “Sakalas” ir “Aidas” vadovas Romas Makarevičius

3 thoughts on “Šis ruduo Vilniaus vyrų chorui “Sakalas” tikrai intensyvus!

  1. Žinoma! Ir labai kviečiu visus chorus girtis ir džiaugtis savo koncertais, svarbiais įvykiais, ypatingais choro žmonėmis ir viskuo, kas atrodo svarbu! Taip reikia pasikelti sau ir kitiems dainuojantiems žmonėms nuotaiką ir tonusą!

  2. Kad “kvapas” pasikeistų kviečiu Dainių į repeticiją Ramovėje pirmadieniais trečiadieniais į “Aidą” ar antradieniais į “Sakalą” (ten pat), o ten pasikeis arba bus rasta visa kvapų gama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *