Meno kūrėjų apdovanojimas įteiktas chorui KIVI!!!

Antradienį, lapkričio 29 d. Nacionalinėje Filharmonijoje įteikti Meno kūrėjų apdovanojimai. Tai jau antrą kartą rengiama bendra įvairių meno sričių kūrėjų apdovanojimų ceremonija, kurioje įvertinti dailininkai, fotomenininkai, kinematografininkai, literatūros vertėjai, muzikai, rašytojai ir kiti kūrėjai. Lietuvos meno kūrėjų asociacija vienija ilgametes kūrybines ir bendruomenines tradicijas puoselėjančias, Lietuvoje bei užsienyje aktyvia kūrybine veikla užsiimančias, Valstybės pripažintas meno kūrėjų asociacijas.

Lietuvos muzikų sąjunga įsteigė net keturis „Auksinio disko“ prizus – už aktyvią koncertinę veiklą ir aukštą meninį lygį 2022 metais. Dainininko kategorijoje Auksinį diską pelnė dainininkas (bosas) – Liudas Mikalauskas; solisto instrumentalisto kategorijoje – Renata Marcinkutė-Lesieur (vargonai); kolektyvo kategorijoje nugalėjo Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovas Algimantas Treikauskas, vyriausias dirigentas Constantine Orbelian (JAV); už tarptautinius ir respublikinius laimėjimus – Sostinės vaikų ir jaunimo centro choras KIVI, vadovė Danguolė Aukselienė.

“Šis „Auksinio disko“ apdovanojimas choro KIVI kolektyvui labai svarbus ir reikšmingas. Džiaugiamės, kad buvome pastebėti savo šalyje ir taip aukštai įvertinti,” – sakė D. Aukselienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *