Įsibėgėjo registracija į “Klasika visiems”

Praeitą savaitę facebook-e paskelbta registracija į chorinės muzikos projektą “Klasika visiems” per keletą dienų suviliojo arti 200 chorinės muzikos entuziastų: vakar dienos duomenimis užsiregistravo 85 altai, 70 sopranų, 18 bosų ir 8 tenorai. Limitas – po 100 dainininkų į vieną balsą.

Priminsime, kad tai projektas, kuriame stambios formos kūrinį (šiemet – C. Orffo “Carmina Burana”) su orkestru ir solistais gali atlikti bet kuris Lietuvos (o gal ir ne tik Lietuvos?) choristas, sugebantis savarankiškai išmokti savo balso partiją. Tiesa, šiemet pasiruošimui bus skirtos net dvi dienos: repeticijos vyks spalio 9 dieną VU Didžiojoje salėje ir lapkričio 20 dieną Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Su projektiniu choru dirbs chormeisteriai Ignas Garla, Nerijus Masevičius, projekto vyr. dirigentė Rasa Gelgotienė, akompanuos Indrė Veličkaitė.

Koncertas tradiciškai vyks Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje, chorui akompanuos Zubovų fortepijoninis duetas ir “Giunter percussion”, diriguos Rasa Gelgotienė. Su solistais šiuo metu sudaromos sutartys, todėl jų pavardės bus paskelbtos vėliau.

Registracija:

http://new.promusica.lt/projektai/klasika-visiems/

Anketa:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSH6SITWVKw9Jkm7rw480Ak_AoTAqWZvUwRBEYmEB0qsstVA/viewform

arba

https://www.facebook.com/KlasikaVisiems/posts/1834806700013989

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *