Raimonda Skabeikaitė skinasi kelią tarptautiniuose dirigentų konkursuose

.
Gimusi Mažeikiuose jau penkiolikos metų Raimonda Skabeikaitė išvažiavo į Vilnių studijuoti chorinio dirigavimo (doc. Remigijus Songaila) į Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją. Pirmajame respublikiniame Jono Kavaliausko jaunųjų dirigentų konkurse tapo laureatė ir toliau sėkmingai tęsė savo choro dirigavimo studijas. Po metų pertraukos įstojo į Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademiją, muzikos pedagogikos studijas (doc. Artūras Dambrauskas) ir aktyviai įsitraukė į Kauno muzikinę veiklą, kur dainavo ir dirbo chormeistere chore „Kamertonas“ (vad. Kęstutis Jakeliūnas), bei buvo vokalinio ansamblio „Acusto“ (meno vad. Kęstutis Jakeliūnas) dainininkė.

2012 ir 2013 metais R. Skabeikaitė išbandė savo jėgas kompozitorių konkurse „Vox Juventutis“, kurio laureatė ji tapo dukart iš eilės.

Chorinio dirigavimo studijas ji tętė 2013 metais Graco Menų Universitete Austrijoje, prof. Johannes Prinz klasėje. Toliau sekė orkestro dirigavimo studijos (prof. Wolfgang Bozic, prof. Marc Piollet, prof.Wolfgang Dörner). Studijas sėkmingai baigusi 2019 metų rudenį, ji aktyviai įsitraukė į koncertinę ir edukacinę veiklą Grace, kur šiuo metu dirba ir gyvena.

2021 metų lapkritį Raimonda Skabeikaitė tapo 3-čiojo Tarptautinio Šiuolaikinės Muzikos „Città di Brescia Giancarlo Facchinetti“ (Italija) dirigentų konkurso pirmosios vietos laimėtoja.

2022 metų gegužę Raimonda Skabeikaitė tapo 5-ojo Tarptautinio „Nino Rota dirigentų konkurso“ (Italija) pirmosios vietos laimėtoja. Taip pat dirigentei atiteko Taranto miesto publikos prizas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *