Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ konkurse Bratislavoje pelnė aukso apdovanojimą!

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) grįžo iš Bratislavoje (Slovakija) vykusio XI tarptautinio jaunimo muzikos festivalio-konkurso. „Dagilėlis“ konkurse pasirodė puikiai: iš šimto balų surinko net 95 balus ir laimėjo aukso apdovanojimą!

Konkursinėje programoje varžėsi kolektyvai iš Belgijos, Čekijos, Suomijos, Italijos, Lietuvos, JAV ir kitų šalių. Konkursą vertino keturi žiuri nariai iš JAV, Australijos ir Slovakijos. „Primates“ rūmų Veidrodžių salėje „Dagilėlio“ berniukų ir jaunuolių balsai skambėjo nepakartojamai. Chorui akompanavo Daiva Šulcaitė, dirigavo maestro Remigijus Adomaitis. Po konkurso Remigijus Adomaitis padėkojo dagilėliams už pastangas ir tradiciškai paspaudė ranką kiekvienam choristui.

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ dalyvavo Bratislavos šv. Martino katedroje vykusiame tarptautinio jaunimo muzikos konkurso-festivalio atidarymo koncerte. Taip pat koncertavo Bratislavos Šv. Kryžiaus išaukštinimo bažnyčioje (Klarisky). Klausytojams choro pasirodymas paliko didelį įspūdį, jie plojo atsistoję. Visų festivalio dalyvių pasirodymai vyko visai šalia Dunojaus esančioje Hviezdoslav aikštėje, kurioje „Dagilėlis“ pelnė ilgiausius plojimus ir šūksnius “bravo!”. Koncerto pabaigą vainikavo apdovanojimų įteikimo ceremonija, kurios metu aikštėje aidėjo džiaugsmingi dagilėlių balsai.

Po festivalio „Dagilėlis“ išvyko į Austrijos sostinę Vieną. Choristai aplankė Karališkąjį parką, įsiamžino prie W. A. Mocarto paminklo, pabuvojo didingoje Šv. Stepono katedroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *