Lietuvos chorų sąjungos prezidentės Rasos Gelgotienės kreipimasis į Lietuvos chorinę bendruomenę

Mieli kolegos, 

artėja didžiausia metų šventė, kai mes galėtume nudžiuginti dovanomis ne tik savo artimuosius, bet ir padėti be galo sunkų karą išgyvenantiems mūsų kolegoms Ukrainoje.

Neseniai ten buvau ir mačiau, kaip jie ruošiasi žiemai. Žvakės, žibintuvėliai, ,,powerbankai”, nuo saulės per dieną balkonuose kraunami visokie šviestuvai… Po pernykštės sunkios žiemos, kai jie šalo, vakarojo tamsoje, daugybė elektros prietaisų vis išeidavo iš rikiuotės, o maisto atsargos gedo atsijungusiuose šaldytuvuose – dabar jie tikrai visu tuo iš anksto rūpinasi, perka daug reikalingų išgyvenimui prietaisų ir aparatų. Gyvenimas karo metu ne tik nelengvas, bet ir brangus.

Kviečiu pakartoti pernai mūsų kolegas Ukrainos chorvedžius labai nudžiuginusią akciją – padovanoti po nedidelę sumą nuo Lietuvos chorvedžių. Kad jie jaustų mūsų užuojautą, palaikymą ir paramą. Tai gali būti bet kokia suma: 5; 20; 50 eurų – kiekvienas pagal savo galimybes – ir mes surinktus pinigus pervesime į Ukrainos choro dirigentų asociaciją, kuri juos padalins chorų dirigentams asmeniškai. Pernai tokia paramos forma buvo įvykdyta labai gražiai, skaidriai – mes sulaukėme ne tik smulkios ataskaitos su dirigentų, gavusių paramą,  pavardėmis, bet ir
daugybės padėkos laiškų.

Pasidalinkite šia informacija ir su savo choristais, draugais ir pažįstamais – galbūt jie irgi prisidės.


Lietuvos chorų sąjungos prezidentė Rasa Gelgotienė

Rekvizitai:
Lietuvos chorų sąjunga
Atsiskaitomoji sąskaita: LT22 7044 0600 0022 9495 
AB SEB bankas, kodas 70440
Paskirtis: parama Ukrainos chorvedžiams

Iliustracijos autorė Iryna Potapenko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *