Balandžio 27 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje – “VOX JUVENTUTIS”!

2024 m. balandžio 27 d., penktadienį, 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks XVIII jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkurso baigiamasis koncertas “VOX JUVENTUTIS”.

Konkurse dalyvauti buvo kviečiami vyresnių klasių moksleiviai, studentai ir doktorantai, kurie turėjo savo kompoziciją tema “Mažiau yra daugiau: nuo unisono iki keturbalsumo” pateikti iki kovo 27 dienos. Šiuo metu, manytina, choras “Jauna muzika” jau repetuoja prof. Vaclovo Augustino atrinktus devynis jaunųjų kompozitorių kūrinius. Jų pavardės paskelbtos facebook’e: Evaldas Alekna, Dovydas Baltrimavičius, Domantas Balsas, Lukas Butkus, Adrija Čepaitė, Karolis Dabulskis, Justina Dvarionaitė, Rūta Reutaitė ir Jurgis Kubilius, tačiau kas kurį opusą konkursui pateikė ir vertinimo komisija, ir klausytojai sužinos tik pasibaigus koncertui ir paskelbus rezultatus.

Penkių narių vertinimo komisija paskirs I, II ir III premijas, o publika turės galimybę balsuoti už labiausiai patikusį kūrinį, kurio autoriui bus įteiktas “publikos simpatijų prizas”. Dar vieną prizą įteiks kompozicijų atlikėjai – Vilniaus m. savivaldybės choras “Jauna muzika”.

Koncertas nemokamas. Chorui diriguos prof. Vaclovas Augustinas, koncertą ves Rasa Murauskaitė Juškienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *